Novinky
rychlostní kanoistika

Kdy vyrazit na nábor? V září i po celý rok

Zaujala tě rychlostní kanoistika a chceš ji poznat blíž? Kluby většinou přijímají děti celoročně. Nejčerstvější informace každopádně získají rodiče u kontaktních osob v mapě oddílů. Ale září se začátkem školního roku nabízí i řadu možností, jak si vyzkoušet pádlování při speciálních akcích.

Tak třeba v Chebu se jedna taková chystá v pátek 8. září 2023 od 15:30. A do loděnice můžete přijít ve stejný čas každý pátek až do konce září.

V neděli 10. září pořádá Spartak Modřany v Praze od 14:00 do 18:30 den plný atrakcí a sportu, a to v prostoru bývalého cukrovaru, takzvaného Cukrkandlu. Chystá se tu třeba obratnostní soutěž, ale chybět samozřejmě nebude kajakářský koutek. Tady si prohlédneš závodní lodě, vyzkoušíš si kajakářský trenažér nebo jízdu na dětském kajaku v přilehlé laguně pod dozorem zkušených trenérů. A do klubu můžeš do konce října dorazit každé pondělí a středu v 16:00.

Různé akce chystají i další pražské kluby. Třeba Klub vodních sportů Praha tě přivítá v září každé pondělí v 16:00, v posledním prázdninovém týdnu tu od 28. srpna do 1. září proběhne také příměstský kemp.

V Sedleci se chystají na zářijový Evropský týden sportu. V Sedlčanech přivítají zájemce v září a pak se speciální náborová akce chystá na květen 2024, kdy je spojená s prezentací všech sportovních a volnočasových aktivit ve městě.

„Ale děti mohou přijít celoročně,“ vzkazují z klubu.

Totéž platí o Poděbradech, Kadani, Plzni, Jablonci nad Nisou, Sezemicích, Hradci Králové, Ostrožské Nové Vsi i Frýdku-Místku nebo Brně, kde se těší na příští jaro na otevření nové loděnice. V Sokole Králův Dvůr je také možnost přijít celoročně, navíc ukázkové hodiny zde na září chystá klub GA & PA. V Žamberku se na vás v loděnici na Pastvinách budou těšit vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:15. A v Přerově uvítají zájemce ve věku 8 až 13 let v pondělí a čtvrtek vždy od 16 hodin.

Zpět na všechny novinky